Přibývající věk se nemusí projevovat na vaší kondici

Žijeme v době jejíž tempo se neustále zrychluje. Často nemáme na výběr a musíme svůj životní styl tomuto hektickému rytmu přizpůsobit. Tím však na sebe neustále klademe větší nároky. Většina z vás určitě potvrdí, že večer po náročném dni je těžké hledat energii a chuť na další aktivity. Rádi byste udělali něco pro své zdraví a kondici, ale spíše to odložíte, protože se vám nedostává čas, energie nebo zrovna pociťujete nějakou zdravotní indispozici. Je to takový začarovaný kruh, který má negativní dopad na naší fyzickou a duševní kondici.

Nevzdávejte se svých koníčků a toho co děláte rádi

Ze zkušeností našich zákazníků víme, že VitaePro vám může pomoci k aktivnějšímu, a tak i spokojenějšímu životu.  Přečtěte si, jak VitaePro pomáhá skutečným zákazníkům.

Bohaté a vyvážené složení pro podporu vašich kloubů a svalů

Nové Vitaepro bylo vyvinuto pro komplexní podporu vašeho pohybového aparátu. Navíc je obohaceno o další složky, které přispívají ke správné funkci srdce, podporují imunitní systém a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy VitaePro obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata. Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Tato pryskyřice se získává etickou neinvazní metodou a je používána již po tisíce let ke zmírnění kloubních indispozic.

Vitaepro má také větší obsah vitamínu D, který odpovídá nejmodernějším výživovým doporučením. Vitamín D v potravě naleznete jen v rybím oleji. Naše tělo ho také získává ze slunečného záření. Vitamín D přispívá k udržení přirozeného stavu kostí a normální činnosti svalů. Je také velice důležitý i pro distribuci vápníků do kostí.

Důležitou složkou pro přirozenou tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek je  vitamín C. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení  únavy a vyčerpání.

ViteaPro navíc obsahuje další prospěšné látky jako jsou vitamín E, Selen, mastné kyseliny Omega-3, Astaxanthin, Zeaxantin a Lutein.

Pečujte o své klouby a svaly s VitaePro.

Zdraví s prokázanou účinností

Distributorem produktu ViteProje v České republice společnost Nordic Health s.r.o., která patří do skupiny SanaPharma – předního výrobce a prodejce potravinových doplňků ve Skandinávii.
Zakládáme si na kvalitě a tradici, každou složku do našich produktů pečlivě vybíráme. Ručíme za nejvyšší kvalitu svých produktů, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

 • SLEVA 50% NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

      Jedinečné složení VitaePro®

 • Extrakt z pryskyřice Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí kloubů.
 • Vitamín D přispívá k udržení normální činnosti svalů a správné funkci imunitního systému.
 • Vitamín C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu potřebnou pro normální funkci chrupavek.
 • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA podporují správnou činnost srdce při přísunu min 250 mg EPA a DHA denně.
 • Selen s vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk našeho organismu před oxidačním stresem.
 • VitaePro navíc obsahuje ASTAXANTHIN, LUTEIN A ZEAXANTHIN

Proč Jan Železný užívá Vitaepro?

Jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro.

Celý článek

Jsem zase ve formě

Jsem profesionální řidič a sedím spoustu hodin denně za volantem. To se myslím podepíše na každém těle.

Celý článek

OBJEDNAT  VITAEPRO®