Proč Jan Železný užívá VitaePro®?

Světového rekordmana a možná nejlepšího oštěpaře všech dob Jana Železného asi není nutné představovat. Lze si těžko představit kolik píle a úsilí Jan v životě vynaložil, aby svůj mimořádný talent zúročil k dosažení těch nejvyších met co může sportovec vůbec dosáhnout. Do výčtu jeho sportovních úspěchů patří stále nepřekonaný světový rekord, půl tuctu zlatých medailí z nejprestižnějších atletických turnajů na světě a mnoho dalších mimořádných výkonů.

I po skončení aktivní sportovní kariéry je Jan stále ve skvělé formě. Popravdě řečeno jeho pracovní vytížení to po něm přímo vyžaduje. Jan je trenérem našich nejlepších současných oštěpařů, ředitelem Zlaté tretry, čestným patronem mnoha dalších atletických událostí po celém světě a také podniká.

„Jsem velmi vytížený, jako trenér hodně cestuji a pracuji. Jak jsem starší, často si říkám si, jak je těžké udržet takové tempo. Ale už i kvůli svým svěřencům prostě musím. Užívám proto VitaePro, které mi pomáhá zvládat náročné tempo mého života.“  říká legenda Jan Železný a dodává.

„Oštěp byl vždycky ohromně náročnou disciplínou. Měl jsem to štěstí, že se mi celkem vyhýbala zranění. Nicméně jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro.

Vyzkoušejte VitaePro i Vy, nyní se slevou 300Kč na prví zásilku 

VitaePro obsahuje rostlinný extrakt z pryskyřice Boswellia serrata, který pomáhá zachovat přirozenou funkčnost kloubů. Boswellia je používána po tisíce let, již od antického Egypta a Indie, ke zmírnění kloubních indispozic.

Kolagen je primární protein, který působí jako stavební materiál pro tvorbu tkání a chrupavky v kostech. Pro správnou funkčnost kloubů je nutná dostatečná tvorba kolagenu. VitaePro obsahuje vitamín C, který k normální tvorbě kolagenu přispívá, a tak je nezbytný pro normální funkci chrupavky.

Správná činnost svalů je neméně důležitá. VitaePro obsahuje vitamín D, který pomáhá udržovat normální činnost svalů. Nový navýšený obsah vitamínu D ve VitaePro odpovídá nejmodernějším výživovým doporučení.

 • SLEVA 50% NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

OBJEDNAT  VITAEPRO®

     Jedinečné složení VitaePro®

 • Extrakt z pryskyřice Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí kloubů.
 • Vitamín D přispívá k udržení normální činnosti svalů a správné funkci imunitního systému.
 • Vitamín C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu potřebnou pro normální funkci chrupavek.
 • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA podporují správnou činnost srdce při přísunu min 250 mg EPA a DHA denně.
 • Selen s vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk našeho organismu před oxidačním stresem.
 • VitaePro navíc obsahuje ASTAXANTHIN, LUTEIN A ZEAXANTHIN

Přibývající věk se nemusí projevovat na vaší kondici

Žijeme v době jejíž tempo se neustále zrychluje. Často nemáme na výběr a musíme svůj životní styl tomuto hektickému rytmu přizpůsobit

Celý článek

Jsem zase ve formě

Jsem profesionální řidič a sedím spoustu hodin denně za volantem. To se myslím podepíše na každém těle.

Celý článek

Sleva na první zásilku

698 Kč 298Kc

Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek, který je flexibilní, avšak běží, dokud jej nezrušíte. Jedna zásilka VitaePro® je určena na 2 měsíce užívání, proto je program zasílání nastaven 1x za 2 měsíce. Program můžete upravit nebo zrušit na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou.  

Cena dalších zásilek je 698 Kč.