Proč je péče o naše zdraví až na druhém místě?

Problémy, které okamžitě nepociťujeme, nás nepálí a neřešíme je. Postupně zhoršující se kondici srdečního svalu a kardiovaskulárního systému přímo pociťovat nemusíme. Problém tedy neidentifikujeme a s ochranou váháme nebo ji dokonce úplně ignorujeme. Možná tak by se dal zjednodušit vztah nás Čechů k péči o naše zdraví. Nicméně statistiky jsou přímo alarmující. Věděli jste, že příčinnou smrti v České republice jsou až v 50 % choroby kardiovaskulárního systému? Přitom včasná péče tomu může předejít.

Například tak, že začleníte do svého jídelníčku mořské tučné ryby. Lékaři doporučují jíst tučné mořské ryby alespoň 3x týdně, což je však i díky naší geografické poloze obtížné. Pro zajímavost například Eskymáci srdeční choroby prakticky neznají, protože se živí převážně tučnými mořskými rybami, které jim zaručí dostatečný příjem kvalitních Omega-3 kyselin.

 Jde o srdce!

Esenciální kyseliny Omega-3 kyseliny lze doplňovat i ve formě kvalitních doplňků stravy. Ty sice nemůžou nahradit kvalitní plnohodnotnou zdravou stravu, ale jsou vhodnou volbou, pokud se vám jí nedostává. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je však důležité naučit se rozeznávat kvalitu obsahu esenciálních Omega – 3 kyselin a užívat je pravidelně a dlouhodobě. Jde přece o naše srdce.

Vyzkoušejte VitaePro s vysoce kvalitní Omega-3

Srdce je jeden z nejdůležitějších orgánů našeho těla, vytrvale přečerpává životadárnou krev a žene ji do všech tepen našeho těla. Tím zajišťuje přísun kyslíku a živin pro celý organismus. Nicméně s přibývajícím věkem i nepolevující a přesný srdeční sval začíná podléhat opotřebení. I když toto opotřebení nemusíme úplně fyzicky cítit je velice důležité myslet na jeho ochranu. Tou je pravidelný pohyb, zdravý životní styl a začlenění vhodných složek potravy do našeho jídelníčku.

Vyzkoušejte VitaePro s vysoce kvalitní Omega-3 z kalamárů

Kvalita esenciálních kyselin Omega-3 se posuzuje podle poměru nenasycených mastných kyselin EPA a DHA. Čím větší poměr kyseliny DHA nad EPA tím je Omega-3 kvalitnější. Vyšší poměr DHA zavisí samozřejmě na zdroji. Esenciální kyseliny Omega-3 ve VitaePro jsou získávány z kalamárů. Díky vyššímu podílu DHA a krátkému životnímu cyklu, v kterém jsou kalamáry vystavěny menšímu znečištění cyklu, jsou považovány za nejkvalitnější zdroj Omega-3.

 • SLEVA 50% NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

    Jedinečné složení VitaePro®

 • Extrakt z pryskyřice Boswellia serrata pomáhá zachovat přirozenou funkčnost a pohodlí kloubů.
 • Vitamín D přispívá k udržení normální činnosti svalů a správné funkci imunitního systému.
 • Vitamín C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu potřebnou pro normální funkci chrupavek.
 • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA podporují správnou činnost srdce při přísunu min 250 mg EPA a DHA denně.
 • Selen s vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk našeho organismu před oxidačním stresem.
 • VitaePro navíc obsahuje ASTAXANTHIN, LUTEIN A ZEAXANTHIN

Přibývající věk se nemusí projevovat na vaší kondici

Žijeme v době jejíž tempo se neustále zrychluje. Často nemáme na výběr a musíme svůj životní styl tomuto hektickému rytmu přizpůsobit

Celý článek

Proč Jan Železný užívá Vitaepro?

Jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro.

Celý článek

OBJEDNAT  VITAEPRO®