VitaePro-logo-responsiv-landningssida


 

May 20, 2015
WebTeam

Spokojení zákazníci

 Spokojení zákazníci

Jan Železný, světový rekordman v hodu oštěpem

„Oštěp byl vždycky ohromně náročnou disciplínou. Měl jsem to štěstí, že se mi celkem vyhýbala zranění. Nicméně jak stárnu, cítím, že moje klouby a svaly potřebují větší péči, proto užívám doplněk stravy VitaePro každý den“.

Les Mer

Radka Králová, Uhlířské Janovice

VitaePro užívám poslední 3 roky. Vyhovuje mi kombinace látek, které má. Starám se tak o to nejdůležitější, o své klouby, svaly a srdce. Jako rodina jsme hodně aktivní, plaveme, jezdíme na kole a nebo se účastníme psích výstav po celé republice. Proto se chci cítít v phodě a zdravě.

Zobrazit více informací
Photo of: Václav Andrle, Mrákov

Václav Andrle, Mrákov

Jsem profesionální řidič a sedím spoustu hodin denně za volantem. To se myslím podepíše na každém těle. Po tom, co jsem změnil jídelníček, začal cvičit a brát VitaePro jsem úplně jiný člověk. VitaePro bych doporučil svému tátovi, který je také řidič z povolání a v jeho věku je potřeba se o klouby a svaly starat.

Les Mer

Miroslava Součková, Semice

Před několika měsíci jsem se rozhodla vyzkoušet nějaký doplněk stravy. Vybrala jsem si VitaePro. Věděla jsem, že je to záležitost dlouhodobější. Mohu konstatovat, že se po několika měsíční kúře jsem spokojená a VitaePro budu užívat dále.


Zobrazit více informací

Torstein, 47 let, Norsko

Torstein žije v Norsku, je mu 47 let a pracuje v továrně na výrobu oken. Po práci rád aktivně odpočívá. Zkoušel různé potravinové doplňky a nakonec si vybral VitaePro. Bere ho již rok a je s ním spokojen.

Zobrazit více informací

Drahoslav Zatloukal, Brno

O produktu VitaePro jsem se dozvěděl před dvěma roky. Dnes po cca dvouletém užívání jedné tobolky denně jsem do značné míry odolnější. V užívání přípravku budu rozhodně pokračovat.

Les Mer

Karel Šimek, Jeseník

Po telefonickém rozhovoru mi na moje klouby doporučili produkt VitaePro.Přípravek užívám většinou 1*denně a cítím se rozhodně lépe. Mohu jen doporučit!

Les Mer

Vlasta Krejčová, Dobrovice

Pracuji v restauraci, kde mám na starosti přípravu studené kuchyně. Někdy jsem celý den na nohou a dříve jsem to pociťovala zejména na kloubech a byla jsem i více unavená. VitaePro mi pomáhá hlavně na klouby a asi mi dodává i energii, protože si po práci klidně zajdu na procházku se psem nebo pracuji na zahrádce, kde pěstuji bylinky, ovoce a zeleninu. VitaePro bych doporučila třeba seniorům a lidem s fyzicky náročnou prací.

Les Mer

Nordic Health je členem skupiny SanaPharma AS, předního prodejce doplňků stravy ve Skandinávii. Pro více informací navštivte www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.


Nordic_Health_logo