VitaePro-logo-responsiv-landningssida


 

January 17, 2018
WebTeam

Zákaznický servis

Zákaznický servis

Při zakoupení produktu aktivujeme program pravidelného zasílání. Tento program je flexibilní a nezávazný, avšak běží, dokud jej zákazník nezruší. Hlídejte si proto datum další zásilky, které uvádíme na každé faktuře.

Další balení VitaePro je již za plnou cenu 698,- Kč, poštovné máte od nás vždy zdarma.

První zásilku Vám doručíme do 5 pracovních dnů od objednání (většinou jsme rychlejší) a další balení odesíláme každý druhý měsíc, tzn. se 60-denním intervalem. Pokud si přejete tento interval změnit nebo zasílání zrušit, zavolejte nám minimálně 10 dní před datem odeslání další zásilky, abychom stihli odeslání zastavit.

V případě, že máte otázky k produktu nebo k programu zasílání, neváhejte nás kontaktovat.

Naše linka 800 888 524 je bezplatná a dovoláte se nám v pracovní dny od 9 – 17 hodin. Můžete nám také napsat email na info@nhealth.cz.

Doplňky stravy nepůsobí ihned a je nutné užívat je pravidelně a v delším časovém intervalu. Každý organismus je jiný, máme zákazníky, kteří pocítili účinky v prvním týdnu užívání, většina však až po 3 – 4 měsících. Program zasílání Vám zajistí pravidelnou dodávku VitaePro.

Užívejte VitaePro každý den, s největším jídlem dne – ideálně s obědem nebo se snídaní.


Nordic Health je členem skupiny SanaPharma, předního prodejce doplňků stravy ve Skandinávii. Pro více informací navštivte  www.nordichealth.cz nebo kontaktujte naší bezplatnou linku 800 888 524 ve všední dny od 09:00 do 17:00 hodin nebo emailem na info@nhealth.cz.


Nordic_Health_logo